Cześć!
Pierwszy Kwietnia to ten dzień kiedy... coś zmieniło się na świecie :)

Tak jak obiecywaliśmy, wysłaliśmy maile z pierwszą wersją programu TOAF, który jest alternatywą dla T4 OMITEC. Pomimo, że jest to wciąż rozwijana wersja programu zdecydowaliśmy się na ten krok, aby utwierdzić wszystkich w przekonaniu, że ten projekt istnieje naprawdę i prace nad nim cały czas trwają. Będzie to również dla nas pewnego rodzaju sprawdzian czy program radzi sobie z każdym diagnozowanym i konfigurowanym autem z rodziny R75/MG ZT.

Tak jak obiecywaliśmy pierwszymi odbiorcami programu będą osoby, które dokonały do dnia 31 marca 2016 roku darowizny przez system transakcyjny PAYPAL. Archiwum RAR z programem zostało wysłane na wszystkie zarejestrowane przez system PAYPAL adresy e-mail.

 

W załączniku wiadomości znaleźli archiwum RAR, Które wystarczy rozpakować do dowolnego folderu. Np. C:/Program Files/TOAF.
W tym folderze powinny znaleźć się pliki:

1. TOAF.exe
2. LiveData.ini

oraz folder: Languages - zawierający pliki:
Licence.en
licence.pl
toaf.en
toaf.pl

Toaf uruchamiamy plikiem TOAF.exe

Oprogramowanie powinno działać na następujących systemach operacyjnych: WINDOWS XP/VISTA/7/8/8.1/10 (testowane, prawdopodobnie działa również na starszych wersjach systemu).

Dla właściwego działania potrzebny jest interfejs USB VIRTUAL COM z protokołem DS2. Idealnym Interfejsem jest współpracujący z INPA/DIS/NCSEXPERT (EDIABAS) interfejs ogólnie współpracujący z samochodami grupy BMW.

dla przykładu:
http://allegro.pl/interfejs-bmw-e39-e46-e60-e90-usb-1996-06-inpa-pl-i4963380542.html

Drodzy użytkownicy, pamiętajcie, to jest wciąż rozwijana wersja, ale bezpieczna dla użytkownika i samochodu.
Zachęcamy wszystkich do zrobienia kopii bezpieczeństwa (BACKUP) w każdym możliwym module zanim zaczniecie zmieniać ich konfigurację.

Ciągle pracujemy nad tym, aby uczynić nasz projekt lepszym. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie lub znalezione błędy, prosimy informujcie nas używając formularza w dziale kontakt na naszej stronie lub na stronie poświęconej zgłaszaniu błędów: http://bugtoaf.roverki.eu. Oczywiście cały czas jesteśmy do dyspozycji na naszym kanale na facbook.com.

Od użytkowników dla użytkowników
Grupa TOAF.

Copyright © 2024. All Right Reserved.
Powered By ROVERki.pl