Witajcie!

Miło nam poinformować, że w końcu udostępniliśmy długo wyczekiwaną wersję programu TOAF. Obecna wersja 0.5.00.51 zawiera wiele poprawek, ale na pewno nie jest pozbawiona wszystkich niedoskonałości. Jest to najprawdopodobniej ostatnia wersja z serii 0.5.xx.yy. Następne będą wykonane w nowszej technologi programowania. Zmieni się układ okna głównego, grafika. Funkcjonalność programu pozostanie na tym samym poziomie.

Informujemy, że w dziale pobrań można ściągnąć najnowszą wersje programu. Zawiera ona niezbędne poprawki, które zgłaszaliście nam na przestrzeni ostatnich 2 tygodni.

Nasza strona www przeżywa wzmożony ruch, a licznik pobrań programu Toaf Tool wciąż rośnie. Odnotowaliśmy już dwie próby włamania na stronę oraz jeden kilkuminutowy atak DDOS :) Nie wiemy czy uznać to należy za sukces czy za porażkę naszego skromnego produktu...

Z powodu wątpliwości które pojawiły się na jednym z forum, chcielibyśmy wyjaśnić 2 kwestie:

- dotacje,

- opcje płatne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym punktem widzenia

Cześć!
Pierwszy Kwietnia to ten dzień kiedy... coś zmieniło się na świecie :)

Tak jak obiecywaliśmy, wysłaliśmy maile z pierwszą wersją programu TOAF, który jest alternatywą dla T4 OMITEC. Pomimo, że jest to wciąż rozwijana wersja programu zdecydowaliśmy się na ten krok, aby utwierdzić wszystkich w przekonaniu, że ten projekt istnieje naprawdę i prace nad nim cały czas trwają. Będzie to również dla nas pewnego rodzaju sprawdzian czy program radzi sobie z każdym diagnozowanym i konfigurowanym autem z rodziny R75/MG ZT.

Tak jak obiecywaliśmy pierwszymi odbiorcami programu będą osoby, które dokonały do dnia 31 marca 2016 roku darowizny przez system transakcyjny PAYPAL. Archiwum RAR z programem zostało wysłane na wszystkie zarejestrowane przez system PAYPAL adresy e-mail.

Nie minął jeszcze pełny tydzień odkąd strona została wystawiona na docelowy adres, a mamy już ok. 4 tyś. odwiedzin :) Najwięcej odsłon pochodzi z Polski ale do całości dopełnia Reszta Świata, m.in. Wielkia Brytnania, Niemcy, Francja, Holandia, Rosja, Kanada, Australia a także ku naszemu zdziwieniu Emiraty Arabskie. Nie zdawaliśmy sobie sprawy jak dużym zainteresowaniem cieszy się projekt TOAF.

Witajcie!

Aktualnie pracujemy nad pierwszą, oficjalną wersją programu TOAF. Sam program jest już gotowy od kilku miesięcy, jednak na tym etapie prowadzimy dokładne testy i wprowadzamy niezbędne poprawki w celu wyeliminowania błędów w programie. Gruntowne testy wymagają poświęcenia dużej ilości czasu. Czasami testy jednej funkcji składają się na kilka modułów, a wydawałoby się drobiazg zmusza do dużych zmian w programie.

Copyright © 2024. All Right Reserved.
Powered By ROVERki.pl