Witajcie!

Aktualnie pracujemy nad pierwszą, oficjalną wersją programu TOAF. Sam program jest już gotowy od kilku miesięcy, jednak na tym etapie prowadzimy dokładne testy i wprowadzamy niezbędne poprawki w celu wyeliminowania błędów w programie. Gruntowne testy wymagają poświęcenia dużej ilości czasu. Czasami testy jednej funkcji składają się na kilka modułów, a wydawałoby się drobiazg zmusza do dużych zmian w programie.

Najważniejsze jednak dla nas jest bezpieczeństwo auta użytkownika.  Podczas testów staramy się przewidywać wszelkie, możliwe konsekwencje.

W sieci Internet pojawia się wiele zapytań o nasz produkt. Stworzyliśmy tę stronę internetową oraz fan page na facebook, gdzie będziemy starali informować o wszystkich zmianach w programie, a także brać czynny udział w dyskusji z przyszłymi użytkownikami TOAF'a.

Przy okazji chcielibyśmy odpowiedzieć na poajwiające się w sieci informacje jakoby TOAF był nieuczciwą konkurencją dla programów T4 Omitec, Virtual T4 oraz pscan.eu oraz zagrażał bezpieczeństwu diagnozowanych aut.

TOAF jest darmowym narzędziem do diagnostyki i konfiguracji samochodów marki ROVER 75 oraz MG ZT. Póki co inne marki oraz modele nie są wspierane. Na pewno jest konkurencją dla obu wymienionych programów - jednak czy nieuczciwą? Nie potrafimy się do tego odnieść, bo nie rozumiemy na czym ma polegać nieuczciwość? Czy na tym, że jest bezpłatny? Czy na tym, że został stworzony od zera przez amatorów hobbystów? 

Możemy jednak zagwarantować, że program nasz będzie całkowicie bezpieczny dla potencjalnych użytkowników i wykorzystywany zgodnie z instrukcjami oraz przeznaczeniem nie wyrządzi żadnych szkód.

Oczywiście każdy użytkownik ma wybór i nie musi korzystać z naszego oprogramowania :)

Jeśli jednak toś ma jakieś pytania, zachęcamy do skorzystania z formularza na stronie w sekcji "KONTAKT".

 

Copyright © 2024. All Right Reserved.
Powered By ROVERki.pl